Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dopłaty wciąż popularne

Mimo, iż termin składania wniosków o dopłaty za ten rok minął przed tygodniem, do biur Podlaskiego Oddziału Agencji restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nadal wpływają wnioski od rolników. Jest ich już prawie 4 tysiące więcej niż w ubiegłym roku - mówi dyrektor Wojciech Szczepkowski. Tylko rolnicy, którzy zdążyli ze złożeniem wniosku do 31 maja mają sznse na płatnośc w pełnej wysokości. Ale nawet mimo tej codziennej obniżki jeszcze warto złożyć wniosek o płatności- uważa dyrektor Szczepkowski.

Oczywiście- przypomnina Wojciech Szczepkowski na jakiekolwiek dopłaty mogą liczyć tylko ci, którzy zdążą złożyć swoje wnioski przed 25 czerwca. Ci, którzy zrobią to później musza liczyć się z decyzją odmowną.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę