Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Nożownik z 3 Maja trafił do aresztu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 35-letni Radosław S. Tak na wniosek prokuratury zdecydował Sąd Rejonowy w Łomży. Mężczyzna w niedzielne południe przy ul. 3 Maja w Łomży śmiertelnie ugodził nożem o trzy lata młodszego Artura P. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa. W chwili ataku był pijany.

O tymczasowym aresztowaniu sprawcy niedzielnego zdarzenia z ul. 3 Maja poinformował sędzia Jan Leszczewski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Łomży. Decyzja sądu dotyczy aresztowania go na okres od 23 października 2016 roku do 21 stycznia 20117 roku. 
Mężczyzna do sądu trafił z postawionym przez prokuratorów zarzutem zabójstwa 32-letniego Artura P.. Radosław S. miał dokonać tego zadając mu jedno uderzenie ostrym nożem w szyję, które przebiło ją na wylot przecinając m.in. tętnicę. Pomimo szybkiej interwencji ekipy pogotowia ratunkowego mężczyzny nie udało się już uratować. Według śledczych Radosław S. działał w zamiarze bezpośrednim, czyli chciał zabić Artura P. Z ustaleń wynika, że w chwili ataku był pijany. Badanie wykazało, że miał około 2,88 promila alkoholu w organizmie. 

Zgodnie z artykułem 148 Kodeksu karnego: kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę