Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Milion na zakupy szpitala

1 mln 55 tys. złotych otrzyma Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży na mocy podjętych we wtorek decyzji zarządu województwa podlaskiego o przyznaniu placówce kilku dotacji celowych.

Jak podaje Paweł Staniurski z Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku dotacje zostały przyznane na zakup agregatu prądotwórczego, wymianę i modernizację windy w pawilonie D, a także zakup sprzętu i aparatury medycznej, w tym m. in. laser okulistyczny sprzężony z lampą szczelinową, autokeratorefraktometr (aparat do pomiaru wady wzroku i krzywizny rogówki), aparat do znieczulenia, aparat do monitorowania śródoperacyjnego nerwów, rynomanometr (aparat do pomiaru przepływu w jamach nosowych).

Dofinansowanie  zostało przyznane również na wymianę istniejącego Systemu Sygnalizacji Pożarowej SSP w budynkach szpitala.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę