poniedziałek, 24 lutego 2020 napisz DONOS@

Mokra jesień

W ostatnich dniach w okolicach Łomży spadło ponad 40 litrów deszczu na metr kwadratowy powierzchni ziemi. Mokra jesień sprzyja Narwi. Woda w rzece dziś w nocy przekraczając poziom 135 cm po raz pierwszy od wiosny weszła w strefę wody średniej. Rano stan Narwi na wodowskazie w Piątnicy wynosił już 149 cm i był o 25 cm wyższy niż w piątek. Tymczasem synoptycy zapowiadają, że padać, tylko z krótkimi przerwami, ma nadal jeszcze przez co najmniej dwa tygodnie.

Wykres obrazuje stan wód Narwi w okolicach Łomży od piątku do poniedziałku
Wykres obrazuje stan wód Narwi w okolicach Łomży od piątku do poniedziałku

Dziś opady będą niewielkie. W ciągu 6 godzin pod Łomżą spadło ok. 2,5 litra wody, ale jutro znowu mają się nasilić. Według zapowiedzi synoptyków miejscami prognozowana wysokość opadów wyniesie do 15 litrów. 
W kolejnych dwóch dniach – w środę i czwartek - może się rozpogodzić, przy czym na czwartek opadów póki co nikt nie zapowiada. Kilkudniowe prognozy wskazują, że padać ma za to od piątku do przyszłego wtorku.

200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę