Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Mokra jesień

Główne zdjęcie
Wykres obrazuje stan wód Narwi w okolicach Łomży od piątku do poniedziałku

W ostatnich dniach w okolicach Łomży spadło ponad 40 litrów deszczu na metr kwadratowy powierzchni ziemi. Mokra jesień sprzyja Narwi. Woda w rzece dziś w nocy przekraczając poziom 135 cm po raz pierwszy od wiosny weszła w strefę wody średniej. Rano stan Narwi na wodowskazie w Piątnicy wynosił już 149 cm i był o 25 cm wyższy niż w piątek. Tymczasem synoptycy zapowiadają, że padać, tylko z krótkimi przerwami, ma nadal jeszcze przez co najmniej dwa tygodnie.

Dziś opady będą niewielkie. W ciągu 6 godzin pod Łomżą spadło ok. 2,5 litra wody, ale jutro znowu mają się nasilić. Według zapowiedzi synoptyków miejscami prognozowana wysokość opadów wyniesie do 15 litrów. 
W kolejnych dwóch dniach – w środę i czwartek - może się rozpogodzić, przy czym na czwartek opadów póki co nikt nie zapowiada. Kilkudniowe prognozy wskazują, że padać ma za to od piątku do przyszłego wtorku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę