Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Śmierć na 3 Maja. To było zabójstwo?

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Mężczyzna, który został znaleziony ranny w niedzielne południe przy ul. 3 Maja w Łomży i niestety zmarł, był mieszkańcem Łomży. To jak podaje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, 32-letni Artur P. Mężczyzna został ugodzony prawdopodobnie nożem w szyję. Policja zatrzymała już osobę podejrzaną o zdanie śmiertelnego ciosu.

Rannego mężczyznę za budynkiem oddziału dla dzieci miejskiej biblioteki zauważyła przechodzącą tamtędy kobieta, która wezwała pomoc. Niestety ekipie pogotowia ratunkowego, która przyjechała na miejsce nie udało się uratować mężczyzny.
Jak się okazuje tragicznie zmarły to 32-letni mieszkaniec Łomży. Prawdopodobnie śmierć nastąpiła na skutek ugodzenia nożem w szyję, ale dziś ma zostać przeprowadzona jeszcze sekcja zwłok, która dokładnie określi przyczynę śmierci.  
Prokurator Maria Kudyba, podaje, że policjanci zatrzymali mężczyznę, który może odpowiadać za zadanie rany. Czynności wyjaśniające są prowadzone przez łomżyńskich policjantów pod nadzorem prokuratury.

cz
pon, 24 października 2016 08:22
Data ostatniej edycji: pon, 24 października 2016 09:16:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę