Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Marsz dla życia

Kilkaset osób przeszło w „Marszu dla życia i rodziny” w niedzielne popołudnie z łomżyńskiej Katedry do klasztoru sióstr Benedyktynek, gdzie od 6 lat znajduje się „okno życia”. Uczestnicy marszu śpiewali religijne pieśni i nieśli transparenty z napisami: „Otoczmy troską życie”, „Piąte: nie zabijaj”, oraz m.in. zdjęcia porozrywanych ciał dzieci po aborcji.

Marsz miał być odpowiedzią łomżyńskich organizacji katolickich na organizowane w Polsce „czarne marsze”. Wyszedł z Katedry po południowej Mszy świętej, która była sprawowana w intencji Ojczyzny i ochrony życia. Gdy uczestnicy marszu doszli do klasztoru sióstr Benedyktynek siostra Regina Wieteska OSB przypominała, że dwa lata temu, w znajdującym się tu „oknie życia” siostry odnalazły zdrową, śliczną dziewczynkę, która dzięki takiemu wyborowi jej biologicznej matki żyje w nowej rodzinie dając jej i zaznając szczęścia.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
nie, 23 października 2016 15:36
Data ostatniej edycji: nie, 23 października 2016 16:22:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę