Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie 5 aut na moście

Prawdopodobnie dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki około 14.30 wydarzył się na starym moście przez Narew. Zderzyło się tu pięć samochodów w tym jedna ciężarówka. Po wypadku całkowicie zablokowany jest przejazd przez stary most z Łomży do Piątnicy.

Do zdarzenia doszło gdy w stojące w korku samochody uderzyła ciężarówka. Na razie nie wiadomo dlaczego jej kierowca nie zatrzymał się za busem. Gdy ciężarówka uderzyła w tył busa, ten uderzył w stojący przed nim osobowego renaulta, który uderzył w skodę, a ta w forda. 

Ruch przez most został całkowicie zablokowany, a po obu stronach drogi powstały wielkie korki. Samochody osobowe mogą przejechać przez Narew mostem Hubala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
nie, 23 października 2016 15:13
Data ostatniej edycji: nie, 23 października 2016 15:24:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę