Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Mleko droższe

Główne zdjęcie
Łąka, wieczorem

Jak podaje GUS krajowa średnia cena skupu mleka we wrześniu wynosiła 111,81 zł/hl, tj. o 6,6% więcej niż przed miesiącem i o 2,8% więcej niż przed rokiem. To pierwszy taki przypadek od połowy 2014 roku.

W województwie podlaskim we wrześniu średnia cena mleka wyniosła 118,51 zł/hl i była najwyższa w kraju. W stosunku do sierpnia podniosła się o ponad 6 zł/hl, a w stosunku do ceny z ubiegłego roku była wyższa o 1,28 zł/hl.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę