Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mobilizacja przed meczem...

Główne zdjęcie
Jerzy Engel trener ŁKS Łomża
z kibicami

W sobotę na stadionie w Łomży zostanie rozegrany jeden z najważniejszych meczy III ligi. ŁKS Łomża zmierzy się z MG MZKS Kozienice. Jeżeli łomżanie wygrają, a w tym samym czasie grający w Olsztynie zespół Znicza Pruszków ulegnie tamtejszemu OKS-owi, to ŁKS Browar Łomża zagra w barażach o II ligę. Piłkarze i działacze klubu wzywają do mobilizacji kibiców i zapewnieniu podczas spotkania gorącego dopingu. Właśnie temu poświęcone ma być czwartkowe spotkanie trenera Jerzego Engela i piłkarzy ŁKS z kibicami.

Teoretycznie szanse na awans do II ligi piłki nożnej Łomża ma. W praktyce zależy to już jednak nie tylko od gry łomżyńskiej jedenastki, ale także od wyniku spotkania w Olsztynie. W sobotę i w Łomży i w Olsztynie muszą wygrać gospodarze....
O ile na kibiców w Olsztynie dużego wpływu działacze ŁKS Łomża nie mają, to chcieliby aby kibice z Łomży wsparli swój zespół choćby tak samo mocno jak miało to miejsce w spotkaniu z Ceramiką Paradyż. 21 maja na stadionie przy ul. Zjazd kończył mecz z 9. zawodnikami na boisku, a mimo to wygrał 1 : 0. Komentując ten mecz trener Jerzy Engel podkreślał, że łomżanie mieli o jednego zawodnika więcej – to kibice, którzy „cudownie wspomagali swój zespół”. Na takie „cudowne wsparcie” piłkarze liczą też w najbliższą sobotę i o to będzie zabiegał trener Jerzy Engel podczas czwartkowego spotkania z kibicami klubu.
Spotkanie odbędzie się w siedzibie ŁKS Łomża przy ul. Zjazd. Początek o godz. 17.00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę