Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Ratusz zaświeci się okolicznościowo?

Mieszkańcy łomżyńskiej starówki wczoraj wieczorem mogli zobaczyć ratusz w innym świetle. Na ścianie frontowej budynku pojawiały się kolorowe obrazy i napisy. Jak się okazuje były to testy, bo miejscy urzędnicy chcą, aby „ratusz na święta wyglądał troszeczkę inaczej niż dotychczas”.

Póki co o szczegółach nie chcą mówić. Łukasz Czech mówi jedynie, że testowana technologia pozwala na wyświetlanie na ratuszu różnych elementów np. flagi narodowej, godła, które mogłyby pojawiać się przy okazji świąt narodowych, ale także elementów graficznych związanych np. z Bożym Narodzenie, Nowym Rokiem, czy Wielkanocą.  
Decyzja o tym czy łomżyński ratusz będzie mógł świecić okolicznościowo ma zapaść na przełomie października i listopada.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
cz, 20 października 2016 09:38
Data ostatniej edycji: cz, 20 października 2016 09:41:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę