Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nożownik w areszcie

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie zatrzymany przez łomżyńskich policjantów 26-latek. Mężczyzna podejrzany o ugodzenie nożem mieszkającego w Łomży 19-letniego Czeczena, ukrywał się przez Policją w jednym z hoteli na terenie miasta. Podczas przeszukania, w torbie podróżnej 26-latka, funkcjonariusze znaleźli blisko 200 gramów trotylu. Grozi mu teraz kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę późnym popołudniem na terenie kompleksu sportowo rekreacyjnego w Łomży. Jak wynikało ze zgłoszenia młody mężczyzna przyszedł wówczas do skate park w towarzystwie dwóch innych osób, po czym ugodził nożem w plecy przebywającego tam 19-latka pochodzącego z Czeczenii. Prowadzone w tej sprawie intensywne czynności przez policjantów z Wydziału Kryminalnego, doprowadziły do zatrzymania 26-letniego mieszkańca Łomży podejrzanego o to przestępstwo. Mężczyzna ukrywał się w wynajętym pokoju w jednym z hoteli na terenie miasta. Podczas przeszukania, w torbie podróżnej 26-latka, policjanci znaleźli kostkę żółtej substancji o wadze blisko 200 gramów - jak wykazało wstępne badanie - trotylu. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury a następnie do sądu, który zadecydował o jego aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 8.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

 

cz
nie, 16 października 2016 21:49
Data ostatniej edycji: nie, 16 października 2016 21:56:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę