Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Obszar wolny od ASF

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski uchylił wydane w sierpniu rozporządzenia w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń m.in. na terenie powiatów: łomżyńskiego, grajewskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego. Rozporządzenie dotyczy m.in. gminy Łomża, a jego publikacja oznacza, że od dziś nie obowiązują wprowadzone wówczas ograniczenia w przemieszczaniu i sprzedaży świń.

Przypomnijmy wczoraj informowaliśmy, że lekarze weterynarii zakończyli prowadzone na terenie gminy Łomża badania wszystkich stad świń na obecność wirusa afrykańskiego pomoru świń. Wszystkie badania dały wynik ujemny, co oznacza, że wirusa ASF nie było.

210510110729.png
cz
pt, 14 października 2016 15:45
Data ostatniej edycji: pt, 14 października 2016 21:58:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę