Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Słoneczko

Główne zdjęcie
Kacper Nałęcz

- Pragnę z całego serca podziękować wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń i przekazali 1% podatku na leczenie Kacperka. Dzięki Waszemu wsparciu syn będzie mógł odbyć intensywną rehabilitację dającą nadzieje na rozwój i uzyskanie samodzielności w przyszłości – mówi Agnieszka Nałęcz, mama 9-latka, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. „Jego marzeniem jest mówić na tyle, by być zrozumianym przez innych.”

„Mam na imię Kacperek” - Zapewne tak by się przedstawił syn, gdyby potrafił – napisała Pani Agnieszka w ulotce proszą mieszkańców, aby przy rozliczaniu się z fiskusem i składaniu PIT-ów 1% podatku przekazali na leczenie jej syna. Kacper ma 9 lat, i jest ślicznym, uśmiechniętym  chłopcem. Niestety cierpi na  Mózgowe Porażenie Dziecięce, a przez tę chorobę ma problemy z mową, z integracja sensoryczną. 
- Jest pod opieką wielu poradni m.in.: urologicznej, laryngologicznej, genetycznej, metabolicznej, gastroenterologicznej, metabolicznej, psychologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Wymaga wieloprofilowej rehabilitacji, leczenia oraz dalszej diagnostyki – podkreśla mam chłopca, która w związku z tym prosiła mieszkańców o pomoc w zgromadzeniu funduszy na rehabilitację syna. Teraz, za naszym pośrednictwem, za tę pomoc dziękuje. 

Kacperek jest podopiecznym Fundacji „Słoneczko”. Można mu pomóc także teraz przekazując darowiznę na konto: 
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
77-400 Złotów, Stawnica 33A 
nr: 89 8944 0003 0000 2088 20000010
z dopiskiem: KACPER NAŁĘCZ 147/N – darowizna

cz
cz, 13 października 2016 10:29
Data ostatniej edycji: cz, 13 października 2016 12:33:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę