Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Smoleńsk” po raz drugi, ale bez pieniędzy z miejskich spółek

Po raz drugi w Łomży odbędą się dwa darmowe seanse filmu „Smoleńsk” w reżyserii Antoniego Krauzego. Akcję ponownie organizuje prezydent miasta Mariusz Chrzanowski, przy czym tym razem – jak zapowiadano wcześniej - dostępne dla mieszkańców będą wszystkie bilety - tj. około 640. Jest jeszcze jedna zmian – na liście sponsorów pokazów nie ma już miejskich spółek MPEC i MPWiK.

Projekcje filmu „Smoleńsk” odbędą się w poniedziałek 17 października 2016 r. o godz. 18:00 oraz godz. 20:30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich, ul. Sadowa 12A. Dystrybucja bezpłatnych wejściówek będzie prowadzona jutro (w czwartek, 13 października) w godz. 16:30 – 17:30 w holu Urzędu Miejskiego.
- Jeżeli w tym czasie wszystkie bilety nie zostaną rozdysponowane, to pozostałe będzie można odebrać w piątek 14 października w Wydziale Komunikacji Medialnej i Promocji, Stary Rynek 14, pok. 122, w godzinach pracy Urzędu – zapowiada ratusz. Przypomnijmy poprzednim razem darmowe bilety rozeszły się błyskawicznie – według ratusza w 40 minut – a ich rozdysponowanie wywołało lawinę podejrzeń.  

Tym razem sponsorami emisji filmu w Łomży są: PHU „Kurpiewski” Jan Kurpiewski, Hurtownia Elektrotechniczna BTS Szymańscy, PHU i Budownictwa Eugeniusz Skoczylas, Interchemall Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o., dobra-drukarnia.pl, Roboty Ogólnobudowlane Konserwacja Zabytków Andrzej J. Wszeborowski. Salę nieodpłatnie udostępniło Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę