środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Edukacyjne nagrody od marszałka

Halina Brześkiewicz i Elwira Kamińska z Biblioteki Pedagogicznej w Łomży oraz Jolanta Krystyna Boryszewska z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łomży znalazły się w gronie pracowników placówek oświatowych prowadzonych przez samorząd województwa, którym Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał we wtorek nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Jak przekazuje Urszula Arter wnioski o takie nagrody opiniuje specjalna komisja powołana przez zarząd województwa a składająca się z trzech przedstawicieli zarządu i po jednym przedstawicielu związków zawodowych działających na terenie Województwa Podlaskiego, czyli: Związku Nauczycielstwa Polskiego w Białymstoku; Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Białymstoku, Regionalnej Komisji Oświaty i Wychowania KNSZZ „Solidarność 80’” w Białymstoku; Obywatelskiego Związku Zawodowego Pracowników Oświaty w Białymstoku oraz Związku Zawodowego „Oświata” w Katowicach.

W sumie w tym roku nagrody w łącznej wysokości 15 tys. zł otrzymało pięć pracownic instytucji marszałkowskich z Łomży, Suwałk i Białegostoku.

cz
śr, 12 października 2016 09:21
Data ostatniej edycji: śr, 12 października 2016 17:09:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0