Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Edukacyjne nagrody od marszałka

Halina Brześkiewicz i Elwira Kamińska z Biblioteki Pedagogicznej w Łomży oraz Jolanta Krystyna Boryszewska z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łomży znalazły się w gronie pracowników placówek oświatowych prowadzonych przez samorząd województwa, którym Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał we wtorek nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Jak przekazuje Urszula Arter wnioski o takie nagrody opiniuje specjalna komisja powołana przez zarząd województwa a składająca się z trzech przedstawicieli zarządu i po jednym przedstawicielu związków zawodowych działających na terenie Województwa Podlaskiego, czyli: Związku Nauczycielstwa Polskiego w Białymstoku; Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Białymstoku, Regionalnej Komisji Oświaty i Wychowania KNSZZ „Solidarność 80’” w Białymstoku; Obywatelskiego Związku Zawodowego Pracowników Oświaty w Białymstoku oraz Związku Zawodowego „Oświata” w Katowicach.

W sumie w tym roku nagrody w łącznej wysokości 15 tys. zł otrzymało pięć pracownic instytucji marszałkowskich z Łomży, Suwałk i Białegostoku.

210510110729.png
cz
śr, 12 października 2016 09:21
Data ostatniej edycji: śr, 12 października 2016 17:09:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę