Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Jerzy Brzeziński nie donosił ale donoszono na niego

Zakończyło się 4 miesięczne śledztwo IPN-nu na wniosek obecnego prezydenta Łomży. Brzeziński jako jeden z nielicznych polityków samorządowych złożył wniosek o auto lustrację, jak mówi “z całego swojego życia”. Po trwającym od lutego sprawdzaniu dokumentów przejętych przez białostocki oddział Instytutu Pamięci Narodowej okazało się, że nie tylko nie był on współpracownikiem służb PRL i nie interesowało go to zajęcie, w przeciwieństwie do owych służb, które interesowały się obecnym prezydentem Łomży.


Ten dogodny dla prezydenta Jerzego Brzezińskiego termin ma zostać wkrótce ustalony. Mimo, że ma on zamiar sprawdzić dokumenty, które gromadziły o nim spec służby PRL, rezygnuje z vendetty względem agentów którzy na niego donosili.
W myśl art 32 ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, status pokrzywdzonego przysługuje o ubieganie się w wydanie kopii materiałów bądź wypisu ze zbiorów IPN dotyczącego wnioskodawcy. Prezydent Łomży zapowiada, że nie będzie tworzył teczki i szantażował tych, którzy na niego donosili.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę