Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Weekend dla fanów Gwiezdnych Wojen w Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza wszystkich fanów filmu "Gwiezdne Wojny". W najbliższy weekend w centrum handlowym będziecie mogli zobaczyć niesamowitą wystawę postaci i pojazdów galaktycznych, które pojawiły się w seriach filmu "Star Wars". Niektóre z modeli będą osiągały nawet kilka metrów. Dla zwiedzających wystawę organizatorzy przygotowali także „Gwiezdny Rabat”.

Zbiór postaci i pojazdów galaktycznych, które zobaczymy w Galerii Bursztynowej w najbliższy weekend to kolekcja ostrołęczanina Bernarda Szukiela oraz braci Kuleszów z Elbląga. Ci miłośnicy Star Wars od wielu lat kolekcjonują różnego rodzaju gadżety związane z tym filmem. Niektóre z eksponatów będą osiągały do kilku metrów. 
Do centrum handlowego zawitają także we własnej osobie bohaterowie Gwiezdnych Wojen m. in. Szturmowce, Scouttroopery, Pilot X-winga, Jawa, Rebeliantka, Imperialny Gwardzista, Yoda oraz Lord Vader. Organizatorzy zapewniają, że postacie nawet te z najczarniejszym charakterem będą przyjaźnie nastawione i chętnie ustawią się do wspólnego zdjęcia.
Zwiedzający wystawę mogą liczyć również na Gwiezdny Rabat. Kupon będzie upoważniał do jednorazowej zniżki do -40 proc. na pizzę w Gusto Dominium. 
Wystawę będzie można obejrzeć w dniach 15 i 16 października od godz. 10.00 do 20.00. Natomiast, od godz. 12.00 do godz. 18.00 na uczestników imprezy czekać będą postacie z filmu, zaś od godz. 12.00 do godz. 15.00 będą wykonywane profesjonalne zdjęcia z wybraną przez siebie postacią.
Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się z inicjatywy pana Marka Nakielskiego i jego syna Sebastiana. W czerwcu br. miłośnicy filmów George’a Lucasa wzięli udział w jednej z akcji organizowanej przez Galerię Bursztynową pn. "Szczęśliwa godzina". Uczestnicy zabawy mieli za zadanie wymyślić konkurs, akcję lub imprezę w centrum handlowym, w której sami chętnie uczestniczyliby. Pomysł pana Marka i jego syna spodobał się najbardziej, a Galeria Bursztynowa dotrzymała słowa i zorganizowała wydarzenie o tej tematyce.
Do zobaczenia! Niech moc będzie z Wami!
http://galeriabursztynowa.com.pl/1356-weekend-dla-fanlw-gwiezdnych-wojen.html

cz
wt, 11 października 2016 08:18
Data ostatniej edycji: pt, 14 października 2016 10:51:46

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę