Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pięciu pijanych w hondzie

Cztery osoby trafiły do szpitala po tym, jak auto którym podróżowali wpadło do rowu. Jak się okazało za kierownicą hondy siedział pijany 19-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 2. w nocy w miejscowości Dąbrówka Kościelna. Jak wynika, ze wstępnych ustaleń policji kierowca osobowej hondy na skrzyżowaniu drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie  prowadzone przez niego auto zawisło nad rowem. Samochodem podróżowało pięć osób w wieku od 19 do 37 lat. Trzech mężczyzn w wieku: 19, 22 i 26 lat i jedna 25-letnia kobieta z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Piątej osobie 37-latce pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy medycznej na miejscu zdarzenia. Jak się okazało wszyscy podróżujący hondą byli pijani. Policjanci ustalili, że za kierownicą samochodu siedział 19-latek, u którego alkomat wykazał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę