Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nożownik na skate parku

- Po przesłuchaniu szeregu świadków na razie nic nie wskazuje że, do zdarzenia doszło na tle narodowościowym – mówi kom. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. W sobotę wieczorem na skate parku w Łomży nożem w plecy został ugodzony 19-letni Czeczen. Ranny trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło po godz. 19. Jak relacjonuje komisarz Sorko na skate park przyszła trzyosobowa grupka mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich odszedł na bok i bez żadnej przyczyny ugodził nożem w plecy 19-latka. 
Sorko potwierdza, że ranny mężczyzna jest narodowości czeczeńskiej, ale jak podkreśla nie ma to większego znaczenia, bo po przesłuchaniu świadków zajścia, policjanci nie wiążą tego zdarzenia z atakiem na tle narodowościowym. 
Komisarz Kamil Sorko mówi, że wśród przesłuchanych było także dwóch mężczyzn z tej grupki trzyosobowej, „a zatrzymanie trzeciej osoby jest tylko kwestią czasu”.

cz
pon, 10 października 2016 14:15
Data ostatniej edycji: pon, 10 października 2016 14:24:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę