Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Grajewo: Miliony złotych na dywidendę

Niemal 85 milionów złotych na dywidendy chce przeznaczyć Zarząd Pfleiderer Grajewo. Pieniądze to niemal cały ubiegłoroczny zysk tej fabryki płyt wiórowych. Dywidenda na jedną akcję ma wynieść 13,66 zł. Pozostałe 58 tys. zł ma zostać przeznaczone na zwiększenie kapitału zapasowego.

Aby dywidenda w Grajewie została wypłacona musi ją zaakceptować Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Raczej nie będzie z tym problemu... Głównym udziałowcem grajewskiej fabryki jest Pfleiderer Holzwerkstoffe International GmbH. Posiada on 60% wszystkich akcji Grajewa i... z tytułu dywidendy miałby otrzymać ponad 51 mln zł.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę