Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Salon optyczny New Vision już otwarty!

Wielkie otwarcie salonu optycznego New Vision w Galerii Bursztynowej za nami. Bez wątpienia marka zadowoli nawet najwybredniejszego klienta dzięki bogatej ofercie oraz fachowej obsłudze.

Salon optyczny New Vision w Galerii Bursztynowej posiada szeroką ofertę opraw okularowych, szkieł najwyższej jakości, soczewek kontaktowych, a także produktów do ich pielęgnacji.
Nasi klienci mogą poczuć się w salonie jak goście. Każda z osób odwiedzająca New Vision może liczyć na indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę, ponieważ zależy nam, aby zapewnić klientom komfortowe warunki podczas dokonywania zakupu. 
W ofercie posiadamy także okulary dla dzieci. Ponadto, wykonujemy kompleksowe badania wzroku. 
Każdy miesiąc w naszym salonie będzie wyjątkowy. Przygotujemy dla Was wspaniałe oferty! Do końca października czyszczenie całych okularów gratis oraz wymiana "nosków" za jedynie 5 zł. W listopadzie na naszych klientów będą czekały również ciekawe propozycje. 
Promocją stałą w salonie jest zakup opraw wraz ze szkłami korekcyjnymi za 99 zł. Oferta dotyczy wybranych kolekcji, o jej szczegóły należy zapytać w salonie. 
Przypominamy, że każda osoba, która w dniach 1-7 października odwiedzi New Vision, będzie mogła wziąć udział w konkursie. Aby stać się posiadaczem nagrody głównej, czyli modnych oprawek o wartości do 250 zł oraz dowolnie wybranych soczewek korekcyjnych, wystarczy wypełnić kupon konkursowy. Wyróżnimy także kilka osób, które otrzymają od nas firmowe upominki. 
Dodatkowo każda osoba, która weźmie udział w konkursie otrzyma za darmo ściereczkę do okularów. 
http://galeriabursztynowa.com.pl/1347-new-vision-juz-otwarty-sprawd-aktualne-promocje.html


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę