Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Złodziej i paser wpadli za zagęszczarkę

Główne zdjęcie
Prace remontowe na ul. Kopernika

Wczoraj informowaliśmy o poszukiwaniach skradzionej kilka dni temu zagęszczarki używanej przez budowniczych jednej z łomżyńskich ulic, dziś policjanci poinformowali o jej odzyskaniu i zatrzymaniu 24-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież i 30-letniego pasera, który kupił utracone w wyniku przestępstwa mienie. Wartą około 7 tys. zł maszynę kupił za 500 zł.

Kradzież maszyny budowlanej została policjantom zgłoszona w poniedziałek.
- Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, sprawca najprawdopodobniej po przecięciu łańcucha spinającego kilka tego typu urządzeń, z terenu posesji skradł zagęszczarkę o wartości 7 tys. zł – informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, której funkcjonariusza natychmiast zajęli się sprawą. - Ich intensywna praca pozwoliła na ustalenie i zatrzymanie podejrzanego o kradzież 24-letniego mieszkańca miasta. Funkcjonariusze dotarli również do 30-letniego pasera, który za 500 zł kupił skradzioną maszynę. Policjanci odnaleźli ją w garażu na trenie jednej z posesji w gminie Piątnica. Odzyskane mienie wróciło już do właściciela, a podejrzani wczoraj usłyszeli zarzuty. Za swoje czyny odpowiadać będą teraz przed sądem, za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, z kolei paserstwo zagrożone jest karą do 2 lat więzienia.

zobacz: Złodzieje biorą co popadnie...

210510110729.png
cz
cz, 06 października 2016 12:49
Data ostatniej edycji: cz, 06 października 2016 12:51:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę