Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Śliski dzień pełen stłuczek

Główne zdjęcie
Potrącenie w Drozdowie

Jedno potrącenie pieszego i 10 zderzeń samochód odnotowali w środę policjanci w Łomży i najbliższej okolicy. Do kolizji dochodziło przez cały dzień – od poranka do ciemnej nocy. W kilku przypadkach winni stłuczek kierowcy jechali za szybko po mokrych i śliskich drogach.

Potrącenie w Drozdowie
Potrącenie w Drozdowie

Serię środowych stłuczek rozpoczęło zdarzenie z okolic Bożejewa. Przed godz. 6 rano jadący drogą krajową nr 64 kierowca ciężarówki wyprzedzając osobowego opla zahaczył i uszkodził go, po czym pojechał dalej jak gdyby nic się nie stało. Sprawca jest poszukiwany przez policję.
Do podobnego zdarzenia doszło godzinę później w Nowych Kupiskach. Tu po nieprawidłowym wyprzedzaniu uszkodzone zostały audi i golf. 
Do kolejnych trzech zdarzeń drogowych doszło pomiędzy godz. 10. a 11. w  Łomży. Na ul. Rządowej BMW, którego kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wjechało w budynek. Niedługo po tym na ul. Akademickiej z tej samej przyczyny zderzyły się audi i renault. Trzeci zderzenie było w okolicach skrzyżowania Wojska Polskiego i Nowogrodzkiej. Tu uszkodzone zostały volkswagen i skoda po tym, gdy jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu drugiemu.   
Kolejny był wypadek do którego doszło po godz. 15. na skrzyżowaniu Alei Legionów z ul. Dmowskiego. Przed jadącego od strony centrum miasta w kierunku dworca autobusowego matiza wyjechało volvo. Obrażeń – licznych złamań – doznał kierowca matiza. (zobacz)
Następnie, około godz. 17. kierująca audi kobieta skręcając z ul. Sikorskiego w lewo zajechała drogę fordowi, po czym jej auto uderzyło jeszcze w opla. (zobacz)
Wieczorem, ok. 18.20, po niezachowaniu przez kierowców bezpiecznej odległości doszło do zderzenia trzech samochodów – toyoty, BMW i opla - w okolicach Jedwabnego, a ok. 21. na skrzyżowaniu Łukasińskiego i Wesołej w Łomży fiat panda uderzył w bok audi jadącego drogą z pierwszeństwem przejazdu. 
Do ostatniego ze zdarzeń doszło w Drozdowie po godz. 22.. Kierujący skodą jadący do strony Kalinowa skręcając w ul. Górną zjechał na lewą stronę jezdni i potrącił pieszego, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

cz
cz, 06 października 2016 10:51
Data ostatniej edycji: cz, 06 października 2016 10:59:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę