Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Deszcz może przestać padać, ale przyjdą przymrozki

W ciągu ostatniej doby w Łomży i regionie spadło po ok. 23 litry wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, ale np. w Zawadach spadło niemal 40 litrów. Deszcz jeszcze pada, ale już o słabnącym natężeniu. Synoptycy zapowiadają, że w ciągu dnia od południowego wschodu województwa opady będą stopniowo zanikać. Nocą tam, gdzie będzie najmniej chmur, możliwe będą przygruntowe przymrozki do -2°C.

Dziś w ciągu dnia synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże z postępującymi stopniowo od południowego wschodu regionu większymi przejaśnieniami. W ślad za tym od południowego wschodu województwa, stopniowo będą zanikać także opady deszczu. Również wiatr, który początkowo ma być umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, północno-wschodni, w południowej połowie województwa stopniowo będzie słabł i skręcał na południowy i południowo-wschodni. Temperatura maksymalna w ciągu dnia od 7°C do 10°C. 
Nocą w południowej połowie województwa zachmurzenie małe i umiarkowane, w połowie północnej zachmurzenie duże i tam okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 0°C na południu do 5°C na północy województwa. W południowej części regionu lokalnie przygruntowe przymrozki do -2°C. Wiatr na ogół słaby, północno-wschodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę