Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek trzech aut na Sikorskiego

Jedna osoba ranna przewieziona do szpitala i trzy uszkodzone auta to wynik popołudniowego zdarzenia samochodów na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego ze Strażacką w Łomży. Ruch na ulicy Sikorskiego odbywa się z utrudnieniami, ale zablokowany jest wyjazd z ulicy Strażackiej.

Do wypadku doszło około godz. 17. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi kobieta jadąc ul. Sikorskiego od ul. Wojska Polskiego, która skręcała w lewo zajechała drogę fordowi jadącemu od ul. Nowogrodzkiej. Oba pojazdy zderzyły się, a następnie audi obóciło się dookoła uszkadzając opla oczekającego na ul. Strażackiej na możliwość wjazdu na Sikorskiego. Pasażer jednego z aut został zabrany do szpitala. Na miejscu pracują służby. Dokładny przebieg zdarzenia ustalają policjanci z KMP w Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
śr, 05 października 2016 17:45
Data ostatniej edycji: śr, 05 października 2016 18:14:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę