Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek na Legionów

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku do jakiego doszło na Alei Legionów na skrzyżowaniu z ul. Dmowskiego. Przed jadącego od strony centrum miasta w kierunku dworca autobusowego matiza wyjechało volvo.

Do wypadku doszło po godzinie 15. Obrażenia w wypadku doznała osoba z matiza. Na miejscu wypadku pracują jeszcze policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku. Ruch Aleją Legionów odbywa się bez większych utrudnień.

Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 05 października 2016 16:19
Data ostatniej edycji: śr, 05 października 2016 16:20:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę