Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złodzieje biorą co popadnie...

Telewizor z hotelowego pokoju, kosiarkę z altanki, a nawet zagęszczarkę budowniczym drogi... Złodzieje w Łomży biorą wszystko co wpadnie im w ręce i ma jakąś wartość. Czasami złodzieje mają pecha i sami z łupem wpadają w ręce policji.

Tak było z 26-latka, który wczoraj szedł ulicami miasta ze skradzionym chwilę wcześniej  telewizorem. Funkcjonariusze, którzy zatrzymali mężczyznę wstępnie ustalili, że najprawdopodobniej wyniósł go z wynajmowanego przez siebie pokoju hotelowego. Odzyskany, warty około 700 złotych sprzęt, wrócił do właściciela, a 26-latek usłyszał zarzut kradzieży. Jak się okazało już wcześniej był sazany za kradzieże, więc tym razem kara wymierzona przez sąd powinna być surowsza.

Łomżyńscy policjanci poinformowali także, że ustalili i zatrzymali 22-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do altany działkowej, z której zginęła kosiarka elektryczna i inne przedmioty o łącznej wartości około 750 złotych. Do kradzieży z włamaniem na terenie ogródków działkowych w Łomży doszło w czerwcu tego roku. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Także o on będzie odpowiadał przed sądem.

W dalszym ciągu trwają natomiast poszukiwania złodzieja, który ukradł zagęszczarkę wykorzystywaną przy budowie jednej z łomżyńskich ulic. Jej kradzież zgłoszono w poniedziałkowy poranek.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę