Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Ostatnia chwila, aby zgłosić się na bezpłatne zakupy ze stylistką!

Główne zdjęcie
Agata Bałdyga

Ruszyła kolejna akcja modowa pn. „Zakupy ze stylistką” w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce! Organizatorzy wybiorą aż 8 osób, które bezpłatnie będą mogły wysłuchać porad modowych oraz zrobić zakupy ze stylistką Agatą Bałdygą, właścicielką marki Doradca Stylu.

Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na BEZPŁATNE PORADY I ZAKUPY ZE STYLISTKĄ AGATĄ BAŁDYGĄ!

Wybierzemy aż 8 osób! W akcji mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni, a także młodzież i dzieci pod opieką dorosłych. Galeria Bursztynowa serdecznie zaprasza mieszkańców Łomży oraz okolic.

Szczegóły akcji znajdziecie na www.galeriabursztynowa.com.pl

 

mm
wt, 04 października 2016 17:05
Data ostatniej edycji: wt, 04 października 2016 17:08:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę