niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Łomżyńscy artyści zaprezentują swoje prace w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce zaprasza do udziału w trzeciej edycji Przeglądu Twórczości Lokalnej, która odbędzie się 9 października. Podczas imprezy będzie można zarówno podziwiać, jak i kupić wspaniałe prace lokalnych twórców i nie tylko. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli także artyści z Łomży.

To już trzecia edycji Przeglądu Twórczości Lokalnej w Galerii Bursztynowej. Tematem przewodnim wydarzenia będą takie dziedziny jak: malarstwo, fotografia i grafika. Podczas imprezy będzie można zarówno podziwiać, jak i  kupić wspaniałe prace lokalnych twórców i nie tylko. Swój udział zapowiedziało kilkunastu artystów z powiatu ostrołęckiego oraz z Łomży i okolic. Wśród zaprezentowanych prac znajdą się m .in. obrazy, rzeźby na płótnie oraz malowane na drewnie anioły. Będzie to świetna okazja, aby sprawdzić czym interesują się i jakie motywy najczęściej w swoich dziełach wykorzystują twórcy spoza regionu.

Tego dnia organizatorzy zapraszają do centrum handlowego także dzieci. Od godziny 11.00 będzie czekała na najmłodszych makijażystka, która wykona na buźkach artystyczne makijaże. Natomiast na wystawę organizatorzy zapraszają w godz. 10.00 – 20.00

http://galeriabursztynowa.com.pl/1345-przegld-twlrczoci-lokalnej-po-raz-trzeci.html


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0