Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Łomżyńscy artyści zaprezentują swoje prace w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce zaprasza do udziału w trzeciej edycji Przeglądu Twórczości Lokalnej, która odbędzie się 9 października. Podczas imprezy będzie można zarówno podziwiać, jak i kupić wspaniałe prace lokalnych twórców i nie tylko. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli także artyści z Łomży.

To już trzecia edycji Przeglądu Twórczości Lokalnej w Galerii Bursztynowej. Tematem przewodnim wydarzenia będą takie dziedziny jak: malarstwo, fotografia i grafika. Podczas imprezy będzie można zarówno podziwiać, jak i  kupić wspaniałe prace lokalnych twórców i nie tylko. Swój udział zapowiedziało kilkunastu artystów z powiatu ostrołęckiego oraz z Łomży i okolic. Wśród zaprezentowanych prac znajdą się m .in. obrazy, rzeźby na płótnie oraz malowane na drewnie anioły. Będzie to świetna okazja, aby sprawdzić czym interesują się i jakie motywy najczęściej w swoich dziełach wykorzystują twórcy spoza regionu.

Tego dnia organizatorzy zapraszają do centrum handlowego także dzieci. Od godziny 11.00 będzie czekała na najmłodszych makijażystka, która wykona na buźkach artystyczne makijaże. Natomiast na wystawę organizatorzy zapraszają w godz. 10.00 – 20.00

http://galeriabursztynowa.com.pl/1345-przegld-twlrczoci-lokalnej-po-raz-trzeci.html


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę