Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Matiz roztrzaskał się o drzewo

Kierowca matiza z obrażeniami trafił do szpitala, po tym gdy jego auto wypadło z drogi i z dużą siłą uderzyło w przydrożne drzewo niemal roztrzaskując się o nie. Do wypadku doszło w poniedziałek ok. 13. na drodze z Nowogrodu do Miastkowa około 1 km od Nowogrodu.

Na razie nie wiadomo w jakim stanie jest kierowca matiza. Okoliczności wypadku ustalają  policjanci, którzy pracują na miejscu zdarzenia. Wiadomo, że samochód wypadł z drogi na prostym odcinku drogi, i że niedługo wcześniej zaczął padać deszcz.

W miejscu wypadku ruch przepuszczany jest wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 03 października 2016 14:13
Data ostatniej edycji: pon, 03 października 2016 14:16:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę