środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Medale młodych taekwondzistów

Jakub Zieliński oraz Agnieszka Łapińska z MKS „Medyk” Łomża świetnie zaprezentowali się podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. W suwalskim turnieju startowało około 150 zawodników z województw: łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Na mistrzostwach rozgrywane były dwie konkurencje: dwubój techniczny oraz walka sportowa (kyorugi). W Suwałakch Młodzieżowy Klub Sportowy Medyk reprezentowało sześcioro zawodników dla których – jak podkreśla Paweł Remiszewski - była to najważniejsza impreza w roku. 
- Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Jakub Zieliński oraz Agnieszka Łapińska, którzy po wygraniu 3 walk w swoich kategoriach wagowych zdobyli złote medale oraz zajęli drugie miejsce w dwuboju technicznym – podkreśla Remiszewski. 
Trener chwali także Aleksandra Skawskiego oraz Kacpra Rakowskiego, którzy ulegli swoim przeciwnikom w walkach o finał ostatecznie zajmując trzecie miejsca. 
- Bardzo dobrze pokazali się również najmłodsi stażem i stopniem zawodnicy, Dawid Sakowski zdobył brązowy medal w dwuboju technicznym, a Michał Czarniewicz był 5 – dodaje Remiszewski.

Foto: fot. MK Grochowscy
Foto: fot. MK Grochowscy
Foto: fot. MK Grochowscy
Foto: fot. MK Grochowscy
cz
pon, 03 października 2016 09:44
Data ostatniej edycji: pon, 03 października 2016 09:46:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0