Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Medale młodych taekwondzistów

Główne zdjęcie
fot. MK Grochowscy

Jakub Zieliński oraz Agnieszka Łapińska z MKS „Medyk” Łomża świetnie zaprezentowali się podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. W suwalskim turnieju startowało około 150 zawodników z województw: łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Na mistrzostwach rozgrywane były dwie konkurencje: dwubój techniczny oraz walka sportowa (kyorugi). W Suwałakch Młodzieżowy Klub Sportowy Medyk reprezentowało sześcioro zawodników dla których – jak podkreśla Paweł Remiszewski - była to najważniejsza impreza w roku. 
- Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Jakub Zieliński oraz Agnieszka Łapińska, którzy po wygraniu 3 walk w swoich kategoriach wagowych zdobyli złote medale oraz zajęli drugie miejsce w dwuboju technicznym – podkreśla Remiszewski. 
Trener chwali także Aleksandra Skawskiego oraz Kacpra Rakowskiego, którzy ulegli swoim przeciwnikom w walkach o finał ostatecznie zajmując trzecie miejsca. 
- Bardzo dobrze pokazali się również najmłodsi stażem i stopniem zawodnicy, Dawid Sakowski zdobył brązowy medal w dwuboju technicznym, a Michał Czarniewicz był 5 – dodaje Remiszewski.

Foto: fot. MK Grochowscy
Foto: fot. MK Grochowscy
Foto: fot. MK Grochowscy
Foto: fot. MK Grochowscy
cz
pon, 03 października 2016 09:44
Data ostatniej edycji: pon, 03 października 2016 09:46:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę