Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na DK 61

Jedna osoba w szpitalu i zablokowana droga krajowa nr 61 to skutek wypadku jaki około 11.00 wydarzył się w Cydzynie Starym. Zderzyły się tam dwa auta osobowe i ciężarówka. Na miejscu pracują służby.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący Peugeotem jadąc od Kisielnicy zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciężarówkę jadącą od Łomży. Kierowca wywrotki mówił, że próbował ominąć tę osobówkę, ale ona uderzyła w jego tylną oś. W wyniku czego znalazł się w rowie. Na ten samochód najechał Ciroen. Jak mówiła kierujaca tym autem, żeby nie ciężarówka ten Peugeot zderzył by się z nią czołowo. Wg. świadków , kierowca Peugeota prwadopodobnie zasnął i dlatego zjechał na przeciwległy pas.  Z obrażeniami został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 01 października 2016 12:33
Data ostatniej edycji: so, 01 października 2016 12:47:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę