Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Brodziuk zrezygnował ze stanowiska prezesa ŁSM

Główne zdjęcie
Jerzy Brodziuk

Jerzy Brodziuk, prezes Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Z fotelem prezesa ŁSM chce się rozstać z końcem roku. Formalnie od dziś jest na zaległym urlopie, na którym ma być do 4 listopada.

68-letni Jerzy Brodziuk prezesem ŁSM, czyli największej w mieście spółdzielni mieszkaniowej w której zasobach mieszka ponad 20 tysięcy mieszkańców, jest od 2010 roku. Wcześniej przez 8 lat był zastępca prezesa tej spółdzielni. 
- Wniosek Jerzego Brodziuka o rezygnacji z funkcji prezesa do sekretariatu spółdzielni został złożony wczoraj – potwierdza nasze informacje Ryszard Ślązak, członek zarządu ŁSM.
Rada nadzorcza spółdzielni ma się nim zając podczas posiedzenia wyznaczonego na 12 października. 

Przypomnijmy na początku miesiąca próbę odwołania go z tej funkcji podjęła część nowej, wybranej w czerwcu, Rady Nadzorczej spółdzielni. Wówczas ta sztuka się nie udała. Za odwołaniem Brodziuka było 6 członków Rady, i dokładnie tylu samo było przeciwko, a o tym, że nie został odwołany zdecydowało wstrzymanie się od głosu kolejnych 3 członków. 
Według naszych informacji na październikowym posiedzeniu Rady Nadzorczej wniosek miał być postawiony ponownie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę