Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Jesienny zbiór kasztanów i żołędzi - Konkurs

Organizatorem konkursu dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych pod hasłem „Jesienny zbiór kasztanów i żołędzi” jest Nadleśnictwo Łomża. Celem konkursu jest zebranie jak największej ilości kasztanów i żołędzi, które przeznaczone będą na karmę dla zwierząt leśnych w okresie zimy, popularyzacja tematyki ekologicznej wśród dzieci z terenu Nadleśnictwa Łomża, łączenie wiedzy i świadomości ekologicznej, kształtowanie u dzieci i młodzieży poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą oraz rozwijanie wrażliwości ekologicznej. Konkurs trwa od 1 października do 30 listopada 2016 r. Termin zakończenia zbioru: do 14 listopada 2016 r. Rozstrzygniecie i wręczenie nagród zwycięzcom Konkursu nastąpi do 30 listopada 2016 r. Nagrody: a. Jury, w składzie: 3 członków ze strony Organizatora, przyznaje nagrody i wyróżnienia dla dzieci, które zebrały największą ilość kasztanów/ żołędzi. ◦ 1, 2, 3 nagrody; ◦ 1, 2, 3 wyróżnienia, ◦ upominek dla każdego uczestnika konkursu, który nie został nagrodzony ani wyróżniony, a zebrał minimum 2kg kasztanów/ żołędzi. b. Organizator zastrzega sobie prawo innego podziału puli nagród. Pełna treść regulaminu:

 

REGULAMIN

konkursu dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych

z terenu Nadleśnictwa Łomża

„Jesienny zbiór kasztanów i żołędzi”

1. Przepisy ogólne

1.1. ORGANIZATOR:

Nadleśnictwo Łomża, ul. Nowogrodzka 60

1.2. CELE KONKURSU:

celem konkursu jest zebranie jak największej ilości kasztanów i żołędzi, które przeznaczone będą na karmę dla zwierząt leśnych w okresie zimy.

popularyzacja tematyki ekologicznej wśród dzieci z terenu Nadleśnictwa Łomża,

łączenie wiedzy i świadomości ekologicznej.

kształtowanie u dzieci i młodzieży poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą,

rozwijanie wrażliwości ekologicznej.

1.4. UCZESTNICY:

Akcja kierowana jest do dzieci uczęszczających do przedszkoli i szkół podstawowych na terenie Nadleśnictwa Łomża.

2. Przepisy dotyczące konkursu:

2.1. Kasztany i żołędzie należy zbierać osobno, gromadzić je w workach lub kartonach  ( nie reklamówkach)

2.2. Kasztany i żołędzie powinny być zważone i opisane.

2.3. Zbioru należy dokonać do 14 listopada 2016 r.

2.4.Zakończenie zbioru należy zgłosić do Nadleśnictwa Łomża wysyłając wypełniony formularz na adres: katarzyna.sobocinska@bialystok.lasy.gov.pl lub osobiście złożyć w sekretariacie nadleśnictwa. Formularz dostępny jest na stronie internetowej http://www.lomza.bialystok.lasy.gov.pl/

2.5. Przedszkola i szkoły podstawowe  uczestniczące w konkursie zobowiązane jest dostarczyć zbiory do siedziby Nadleśnictwa Łomża, ul. Nowogrodzka  60 do dnia 14 listopada do godz. 15.30.

2.6. Zbiory zostaną komisyjnie zważone w siedzibie Nadleśnictwa Łomża.

3. Przebieg Konkursu

3.1.Konkurs trwa od 1 października do 30 listopada 2016 r.

a. Termin zakończenia zbioru: do 14 listopada 2016 r. Nadesłanie wypełnionego formularza oznacza akceptację warunków, wyrażonych w niniejszym regulaminie.

3.2.Rozstrzygniecie i wręczenie nagród zwycięzcom Konkursu nastąpi do 30 listopada 2016 r.

3.3. Nagrody:

a. Jury, w składzie: 3 członków ze strony Organizatora, przyznaje nagrody i wyróżnienia dla dzieci, które zebrały największą ilość kasztanów/ żołędzi.

1, 2, 3 nagrody;

1, 2, 3 wyróżnienia,

upominek dla każdego uczestnika konkursu, który nie został nagrodzony ani wyróżniony, a zebrał minimum 2kg kasztanów/ żołędzi.

b. Organizator zastrzega sobie prawo innego podziału puli nagród.

4. Wykorzystanie informacji o uczestnikach konkursu

4.1.Organizator uzyskuje prawo do umieszczania informacji o przebiegu konkursu oraz laureatach  i wyróżnionych (nazwisko, imię, placówka oświatowa)  na stronach internetowych.

4.2.Uprawnienia, o których mowa w pkt 4.1 przysługują Organizatorowi nieodpłatnie, na podstawie oświadczeń złożonych przez uczestników.

Foto:
Agata Komorowska
cz, 29 września 2016 21:40
Data ostatniej edycji: cz, 29 września 2016 21:55:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę