Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Lipski odwołany. Prezesem „Perspektywy” Konopka

Główne zdjęcie
Zbigniew Lipski były prezes SM „Perspektywa” przez 20 lat był też radnym Łomży. W ostatnich wyborach samorządowych w 2014 roku już nie startował.

Zbigniew Józef Lipski został odwołany z funkcji prezesa zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa”. Decyzję o odwołaniu wieloletniego prezesa podjęła podczas wieczornego posiedzenia Rada Nadzorcza Spółdzielni. Za odwołaniem Lipskiego głosowało 15 z 16 członków Rady.

Zbigniew Józef Lipski ma 68 lat, a SM „Perspektywa” kierował od ponad 20 lat. 
„Perspektywa” to druga co do wielkości spółdzielnia mieszkaniowa w Łomży. Powstała w 1981 roku, a teraz w jej zasobach mieszka ok. 13,5 tysiąca łomżan. 
Nowym prezesem „Perspektywy” został Leszek Konopka dotychczasowy jej wiceprezes, a nowym wiceprezesem Robert Chaberek, przewodniczący Komisji Rewizyjnej RN „Perspektywy” i dyrektor Oddziału SBR Bank w Łomży.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę