Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Dwoje dzieci w szpitalu

Dwoje dzieci trafiło do szpitala w Łomży w wyniku zderzenia dwóch pojazdów na Al. Piłsudskiego. Naprzeciwko szpitala zderzyły się: samochód terenowy Suzuki i bus Mercedes. Są utrudnienia, na miejscu pracują służby, kto może, lepiej jechać inna drogą.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca terenowego auta, jadący od ronda Solidarności w stronę Szosy Zambrowskiej na wysokości wjazdu do szpitala prawdopodobnie chciał zawracać i zajechał drogę jadącemu lewym pasem Mercedesowi. Bus uderzył w tył Suzuki, szczegóły ustalają policjanci KMP w Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę