Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Trzylatek poszedł w miasto

Młoda kobieta zauważyła samotnie idącego jedną z miejskich ulic 3-letniego chłopca. Zaalarmowani policjanci dziecko przekazali pod opiekę pogotowia, a sami zaczęli szukać rodziców. Po godzinie odnaleźli matkę malucha. Okazało się, że zostawiła ona syna pod opieką dziadka, a chłopiec sam wyszedł z mieszkania.

Cała akcja rozgrywała się wczoraj przed południem w Zambrowie.
- Dzięki odpowiedzialnemu podejściu postronnej osoby i sprawnym działaniom zambrowskich policjantów, zagubiony 3-latek cały i zdrowy trafił do matki – podkreśla oficer prasowy KPP w Zambrowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę