Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 05 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty

Główne zdjęcie
Mijesce zdarzenia

54-letni rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym, gdy został zahaczony lusterkiem przez śmieciarkę. Do zdarzenia doszło ok. 7.30 na ul. Przykoszarowej w Łomży.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do potrącenia rowerzysty doszło w trakcie wyprzedzania go przez śmieciarkę. Jej kierowca najprawdopodobniej źle ocenił odległość dzieląca go od rowerzysty i wyprzedzając zahaczył go lusterkiem. Po potrąceniu rowerzysta przewrócił się i doznał obrażeń ciała, po czym karetką został zabrany do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowo przebieg tego zdarzenia i proszą kierowców o ostrożność i rozwagę.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę