Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Smoleńsk” w Łomży... Biletów zabrakło

W środę w Łomży odbędą się dwie projekcje filmu „Smoleńsk” w reżyserii Antoniego Krauzego. Bezpłatne bilety dziś kolportował ratusz. Jedna osoba mogła odebrać 2 wejściówki i jak po ósmej podał ratusz - bezpłatne wejściówki na oba seanse rozeszły się w 40 minut wobec tego biletów już nie ma. Sponsorami emisji filmu w Łomży są m.in. miejskie spółki MPEC i MPWiK.

„Smoleńsk” na ekrany polskich kin wszedł 9 września. To film dotyczy tragedii, która wstrząsnęła całą Polską, gdy 10 kwietnia 2010 roku rządowy samolot Tupolew 154 z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu 95 osobami – członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia – uległ katastrofie w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. 
Film opisuje śledztwo dziennikarski stacji telewizyjnej, która próbuje dowiedzieć się, jakie były powody katastrofy. 

Bilety na seanse w Łomży dostępne były w wydziale komunikacji medialnej i promocji Urzędu Miejskiego, Stary Rynek 14, pok. 122. Wydział pracę zaczął o 7.30 i wszytskie bilety, które miał do wydania wydał w kilkadziesiat minut - tak przynajmniej twierdzi ratusz.

Tymczasem na forum pojawiły się wpisy mieszkańców, którzy byli w ratuszu po 8. rano i biletów już nie było.
„Dla kogo były bilety na film „Smoleńsk” wydawane w urzędzie miejskim?Byłam dziś(tj.26.09) po godz.8,biletów brak. Pani w pokoju powiedziała, że było 300-400 biletów. Czyżby znowu,tylko dla elit, a dla zwykłych zjadaczy chleba jak zwykle - „brak”? - napisała internautka basia123.
Jej oburzenie podzielają także inni internauci. „Setlex” napisał że był w ratuszu rano po bilety na film: O godz. 8.20 w ratuszu w Wydziale Komunikacji Medialnej, pok. 122, a na drzwiach wejściowych do pokoju wywieszone zostały kartki z napisem „brak biletów na Smoleńsk”. Czy jest możliwym aby w ciągu dosłownie 50 min. pracy ratusza (ratusz pracuje od godz. 7.30) kilkaset biletów zostało rozdysponowanych skoro, zgodnie z podawaną informacją, jedna osoba mogła uzyskać tylko 2 bilety!!! Zaznaczam, że będąc w ratuszu nie zastałem nikogo z osób postronnych, oprócz pracowników ratusza, a zatem należy domniemać, że kolejek do nabycia biletów nie było wcześniej - zauważa i pyta czy to nie zakrawa na kpiny z mieszkańców?

Emisja filmu odbędzie się 28 września w godz. 18:00 i 20:30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich, ul. Sadowa 12A w Łomży, które bezpłatnie udostępniło salę na seans filmu. Sponsorami emisji filmu w Łomży są m.in. miejskie spółki MPEC i MPWiK.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę