Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny poranek

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ciężko ranne w wyniku wypadku do którego doszło ok. 7. rano w okolicy Wizny. Bus zderzył się tu z tirem. Droga krajowa nr 64 Łomża - Jeżewo była zablokowana do godz. 10.30, teraz jest już przejezdna.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący busem jadąc w kierunku Wizny uderzył w tył stojącego pojazdu ciężarowego. Busem podróżowało trzech mężczyzn. Jeden z nich – prawdopodobnie w wieku 23 lat – zginął na miejscu, a dwóch rannych zostało zabranych do szpitala. Policjanci na miejscu wyjaśniają szczegółowy przebieg tragicznego zdarzenia.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana do godz. 10.30.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę