Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Weekendowa akcja "Podziel się posiłkiem"

Makaron, olej, konserwy, dżemy czy płatki śniadaniowe - m.in. takie produkty można jeszcze w sobotę (24.09) przekazać potrzebującym z regionu. W sklepach spożywczych trwa ogólnopolska akcja "Podziel się posiłkiem".

W województwie podlaskim, wolontariusze zbierają żywność m.in. w Suwałkach, Łomży, Augustowie i Białymstoku. Organizatorzy zachęcają do podarowania jedzenia z długim terminem ważności. Zebrane produkty trafią do organizacji, które przekażą je najbardziej potrzebującym, głównie niedożywionym dzieciom.

Akcja nieprzypadkowo odbywa się jesienią, kiedy - jak zaznaczają organizatorzy - wielu rodziców, musi kupić wyprawki szkolne, przez co nierzadko brakuje im pieniędzy na podstawowe potrzeby, w tym na jedzenie.

Akcja "Podziel się posiłkiem" jest organizowana od 13 lat. W tym roku, włączyło się w nią prawie 3 tys. sklepów w całej Polsce, z czego ok. 200 w Podlaskiem. Listę sklepów można sprawdzić na stronie podzielsieposilkiem.pl.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę