Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Gwałciciele

Dwóch mężczyzn w wieku i 30 i 33 lat zostało oskarżonych o dokonanie zbiorowego gwałtu na młodej mieszkance Kolna. Do zdarzenia doszło w połowie marca. Sprawcy to mieszkańcy powiatu kolneńskiego, którzy od końca marca przebywają w tymczasowym areszcie. Za gwałt, którego mieli się dopuścić, grozi im od 3 do 12 lat więzienia.

Akt oskarżenia w tej sprawie do Sądu Okręgowego w Łomży skierowała Prokuratura Rejonowa w Kolnie. Oskarżonymi są dwaj mężczyźni o inicjałach P.W. Jeden z nich urodził się w 1986, drugi w 1983 roku. Do zdarzenia doszło 13 marca 2016 roku w okolicy drogi relacji Kolno – Baliki. Jak przekazuje Przemysław Szymanowski, Prokurator Rejonowy w Kolnie, podejrzani o zgwałcenie kobiety mężczyźni zostali zatrzymani przez policję pod koniec miesiąca, po czym sąd zastosował wobec nich areszt tymczasowy. Ostatnią decyzją Sądu Okręgowego w Łomży obaj mężczyźni w areszcie będą przebywać do 26. grudnia. 
Obaj nie przyznają się do winy, ale w składanych w trakcie śledztwa zeznaniach wzajemnie się nią obarczają. 
Zdaniem kolneńskich śledczych swoim czynem obaj dopuścili się przestępstwa zbiorowego zgwałcenia. Za czyn ten grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż niż 3 lata. Maksymalna kara za gwałt to 12 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę