Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pożar domu w Jedwabnem

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Dwie osoby zostały poszkodowane w pożarze, który wybuchł w piwnicy domu jednorodzinnego w Jedwabnem. Na miejscu trwa akcja gaśnicza. Jak przekazuje bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, sytuacja jest już opanowana, a strażacy udzielają poszkodowanym pomocy przedmedycznej.

Na razie nie wiadomo jak doszło do pożaru i jakich obrażeń doznali mieszkańcy domu. Strażacy przekazują, że w przypadku jednej osoby są to obrażenia związane bezpośrednio z pożarem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę