Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Konsultacje „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” w Grajewie

W czwartek (22.09) w Grajewie odbyły się konsultacje "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju". To prezentacja naszych planów i założeń, ale przede wszystkim informacja o co powinniśmy je wzbogacić i uzupełnić - powiedział wiceminister rozwoju Paweł Chorąży. Według niego jest to strategia gospodarcza, ale przygotowywana bez oderwania od społeczeństwa. Dlatego opiera się m.in. na koncepcji zrównoważonego rozwoju, czyli wyrównywania szans zarówno wszystkich regionów Polski, jak i mieszkańców różnej wielkości ośrodków.

Zdaniem wiceministra Chorążego - to właśnie małe miasta straciły w ostatnich latach najwięcej, dlatego w "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" mają być traktowane priorytetowo. Według przygotowanej diagnozy - miastami, które najszybciej tracą swoje funkcje społeczno-gospodarcze w województwie podlaskim są: Augustów, Łomża, Zambrów i Hajnówka.

Czwartkowe (22.09) konsultacje w Grajewie to jedno z cyklu spotkań w całej Polsce, w których do końca września 2016 r. uczestniczy kierownictwo Ministerstwa Rozwoju. W piątek wiceminister Paweł Chorąży spotka się o 13:00 z samorządowcami i mieszkańcami w Gminnym Ośrodku Kultury w Raczkach.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę