Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Złoci agrobiznesmeni

Edmund Borawski i Dariusz Sapiński – prezesi Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie i Mlekovita w Wysokim Mazowieckim odebrali z rąk Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jerzego Pilarczyka tytuł Złotego Agrobiznesmena 15-lecia. Okazja do uhonorowania najlepszych agrobiznesmenów z okresu ostatnich piętnastu lat był jubileusz 15-lecia magazynu gospodarczo – informacyjnego AgroBazar. Tytuł ten otrzymało 15 osób – prezesów firm – w tym czterech z podlaskiego.


Podczas gali nagrody odebrali także rolnicy. Kapituła Konkursu „Rolnik 15-lecia” doceniła także tych z podlaskiego. Tytuł „Złotego rolnika” otrzymali Regina i Jan Zawadzcy z Ciemnoszyj, zaś tytuł „Srebrnego Rolnia” otrzymał Józef Jałbrzykowski z Gardlina. Oba gospodarstwa specjalizują się w produkcji mleka i są dostawcami do Mlekpolu. W gronie laureatów znaleźli się także Janina i Wojciech Kaczyńscy ze wsi Mostki Rzym (pow. Wysokie Mazowieckie) oraz Państwo Kraszewscy ze wsi Dąbrowa Łazy (gm. Szepietowo).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę