Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Szalet na miarę XXI wieku

Kosztuje 193 tysiące 940 złotych i 25 groszy i niebawem ma zostać udostępniony mieszkańcom Łomży. Mowa o nowym szalecie miejskim, który stanął w parczku przy Placu Niepodległości. - Obiekt będzie ogrzewany, oświetlony, monitorowany i samoobsługowy – zapowiada Łukasz Czech z ratusza.

- Szalet będzie składał się z toalety dla osób niepełnosprawnych oraz toalety damsko – męskiej i będzie wyposażony m.in. w muszle sedesowe, umywalki z zimną i ciepłą wodą – zapowiada miejski urzędnik. 
Aby za potrzebą móc się dostać do środka, trzeba będzie wrzucić monetę. Na razie jednak automat pieniędzy nie przyjmuje. Czeka na zakończenie prac przez realizująca miejską inwestycję spółkę WC SERWIS ŁÓDŹ.  
- Prace związane z budową szaletu przy Placu Niepodległości powinny zakończyć się do 30 września 2016 r. – informuje Czech dodając, że do wykonania właściwie pozostał tylko monitoring obiektu. - Nie jest jeszcze ustalone, kiedy zostanie otwarty i kto będzie nim zarządzał – zaznacza.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę