czwartek, 19 września 2019 napisz DONOS@

Pijany wpadł nocą

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 37-letni mieszkaniec podzambrowskiej gminy Rutki, który po północy i niepostrzeżenie usiłował przejechać krajową „ósemką”. Jak się okazało mężczyzna miał też aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W ręce policji wpadł dzięki innemu kierowcy, który zaalarmował funkcjonariuszy widząc przed sobą osobowego opla jadącego całą szerokością jezdni i zahaczającego o niektóre ze słupków ostrzegawczych.

Policja informuje, ze oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu otrzymał 30 minut po północy. Dzwoniący 29-letni mężczyzna przekazywał, że na drodze krajowej nr 8 na wysokości miejscowości Kossaki, jedzie przed nim w kierunku Białegostoku podejrzanie zachowujący się kierowca. Osobowy opel miała jechać całą szerokością jezdni zahaczając o niektóre ze słupków ostrzegawczych. Mężczyzna pojechał za jadącym zygzakiem oplem nawet, gdy jego kierowca po pewnym czasie zjechał na jedną z posesji pobliskiej miejscowości parkując opla w stodole. Cały czas informował też policje opisując zataczającego się mężczyznę, który wysiadł z samochodu. Gdy na miejsce dotarli funkcjonariusze okazało się, że 37-letnie mieszkaniec gminy Rutki, który przyjechał oplem, ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na jaw wyszło także, że posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Mężczyzna został zatrzymany i ma odpowiadać przed sądem.
Policja chwali zaś 29-latka, który wykazał się postawą godną naśladowania. Przypominają także, że nawet anonimowa informacja przekazana na policyjny telefon alarmowy często przyczynia się do zatrzymania sprawców przestępstw.


190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę