Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Festyn rodzinny przy parafii Krzyża Świętego

Przez całą niedziele tysiące łomżan bawiło się i ucztowało na polach przy Centrum Katolickim im. Jana Pawła II przy parafii pw. Krzyża Świętego. W ten sposób - już tradycyjnie – parafianie świętowali Dzień Dziecka połączony z kolejną rocznicą powołania tej parafii. Atrakcji było tak dużo, że ani najmłodsi ani najstarsi nie mieli prawa się nudzić. Były przejażdżki konne, skutery, strzelnica, grill....

Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży powstała 16 listopada 1996 roku. Przed kilku laty Rada Parafialna wraz z proboszczem ks. Andrzejem Godlewskim ustalili, że ciekawiej będzie świętować urodziny wspólnoty latem niż jesienią. Imprezę przeniesiono na pierwsze dni czerwca tak aby można było ja połączyć z przypadającym 1 czerwca Dniem Dziecka.
Od tamtej pory utrzymuje się także formuła zabawy – rodzinnego pikniku, którego nie jest w stanie popsuć nawet deszcz... Z roku na rok przybywa atrakcji. W tym roku dołączono m.in. strzelnicę i małego kłada...

Organizatorzy przygotowali również loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania był nawet rower górski. Zgodnie z zapowiedziami księdza proboszcza dochód z tegorocznego festynu przeznaczony będzie na zorganizowanie wakacyjnego wypoczynku dla dzieci w mieście.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę