Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Weszli do mieszkania i zaatakowali

31-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna, zaatakowali 66-latka w jego mieszkaniu, a następnie zabrali 1400 złotych i telewizor. Napastnicy długo łupem się nie cieszyli – jeszcze tego samego dnia zostali złapani.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Grajewie. Około godziny 16. - dyżurny policji odebrał informację o rozboju. Z ustaleń funkcjonariuszy, którzy pojechali na wezwanie wynikało, że do drzwi mieszkania 66-latka zadzwoniła dzwonkiem znana mu z widzenia mieszkanka Grajewa. Pokrzywdzony wpuścił ją do mieszkania, a tuż za nią wszedł 27-letni mężczyzna, który zaatakował i pobił gospodarza. Następnie wspólnie z kobietą zabrali z mieszkania pobitego mężczyzny pieniądze oraz telewizor.
Podejrzani o rozbój zostali zatrzymani jeszcze w poniedziałek. Policja podaje, że odzyskała także skradziony telewizor, a o dalszym losie napastników ma zdecydować sąd. Za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę