Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Radna za radną

Irena Anna Gorzoch obejmie mandat radnego Łomży, z którego zrezygnowała Bogumiła Olbryś. Komisarza Wyborczego w Łomży, sędzia Jan Leszczewski, wydał w poniedziałek postanowienie w tej sprawie. Gorzoch i Olbryś były kandydatki z listy PiS. W wyborach 16. listopada 2014 roku będącą na 8 miejscu listy wyborczej Irena Gorzoch zdobyła 145 głosów poparcia.

Poniedziałkowe postanowienie Komisarza Wyborczego w Łomży w sprawie obsadzenia mandatu radnego Rady Miejskiej Łomży  została ogłoszone już w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego. Komisarz stwierdza w nim „obsadzenie mandatu radnego Rady Miejskiej Łomży w okręgu wyborczym Nr 2 przez Panią Irenę Annę Gorzoch z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość.”

W okręgu wyborczym nr 2 obejmującym m.in. osiedla Łomżycę i Maria obsadzanych jest 5 mandatów radnych Rady Miasta Łomża. Przed dwoma laty trzy z nich zdobyli kandydaci PiS - Bogumiła Olbryś - 565 głosów poparcia, Marianna Jóskowiak - 324 głosów poparcia i Janusz Sławomir Mieczkowski – 206 głosów poparcia.

Po rezygnacji z mandatu radnej przez Bogumiłę Olbryś, która została dyrektorem Wety, zgodnie z kodeksem wyborczym mandat obejmuje kolejna pod względem uzyskanego w wyborach poparcia osoba z tej samej listy wyborczej. W listopadzie 2014 roku czarty wynik wyborczy na liście PiS w tym okręgu - 145 głosów poparcia - osiągnęła Irena Anna Gorzoch, która na najbliższej sesji ma złożyć ślubowanie i formalnie objąć zwolniony mandat radnej Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę